首頁 > EPSON代理商 > SG-8018CB 1.2500M-TJHPA0
影像僅供參考,以產品規格為準
SG-8018CB 1.2500M-TJHPA0
型號描述:
1.25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.62V ~ 3.63V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 1.2500MHZ CMOS SMD
型號:
SG-8018CB 1.2500M-TJHPA0
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Enable/Disable
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
1.62V ~ 3.63V
Current - Supply (Max)
3.5mA
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
1.25 MHz